Oferty zajęć na zamówienie

Tu umieszczam ogłoszenia tych osób, które są gotowe pojechać i oferować zajęcia poza swoim miejscem zamieszkania. Chcesz, aby cię dopisać napisz do mnie!

Tomasz Bagiński kontakt: tomek@coachme.pl
Możesz poprosić o zajęcia z: rozwiązywania konfliktów zgodnie z NVC, z metody Kręgów Naprawczych, NVC w miejscu pracy, coaching.

Patrycja Bielak kontakt: p@sztukaporozumienia.org                                                                                                                           Możesz poprosić o zajęcia z: zakresu dynamiki grupowej (m.in. dla liderów grup, nauczycieli, organizacji poza-rządowych), radzenia sobie ze stresem i złością (m.in. dla managerów, pracowników obsługi klienta, wychowawców). Zajęcia z Porozumienia bez Przemocy w profesjonalnej i domowej opiece nad osobami starszymi.

Dominika Jasińska kontakt: www.dominikajasinska.pl
Możesz poprosić o zajęcia z: NVC – w tym rozwiazywanie konfliktów, rozwój osobisty, relacje partnerskie, wychowywanie dzieci, relacje w szkole.

Marzena Kopta kontakt: koptamarzena@gmial.com
Możesz prosić o zajęcia z: podstawy metody, rozwiązywanie konfliktów, warsztaty dobrego kontaktu on line, grupa empatii on line. Dla różnych grup zawodowych, w ich miejscach pracy trening empatycznej komunikacji z klientem ( petentem, pacjentem).

Magdalena Kosicka-Leszczyńska kontakt: magkleszcz@gmail.com                                                                                           Możesz zamówić zajęcia z zakresu mediacji rówieśniczych, mediacje sporów cywilnych i mediacje partnerskie prowadzone w oparciu o NVC, warsztaty komunikacji partnerskiej

Beata Kościelniak kontakt: bea.koscielniak@gmail.com
Możesz poprosić o zajęcia z: podstaw metody, o empatii, o złości, o wybaczaniu, wdzięczności, świętowaniu życia, zajęcia dla organizacji i firm.

Asia Nowicka kontakt: swiadomerodzicielstwo@o2.pl                                                                                                                             Możesz poprosić o coaching oparty na potrzebach( w duchu NVC), zajęcia w obszarze relacji w duchu NVC, warsztaty komunikacji opartej na empatii z podstaw NVC i kolejne kroki (transformacja złości, poczucia winy, wstydu i przekonań) warsztaty z kartami potrzeb Hugo Roele (Najpierw Słuchaj (później mów)), trening empatycznej komunikacji online oraz stacjonarnie dla różnych grup zawodowych, grupy empatii i indywidualne sesje empatyczne online.

Katarzyna Rychlik kontakt: www.Qinspiracji.pl
Możesz poprosić o zajęcia z NVC, coachingu, motywacji, rozwiązywania konfliktów.

Jerzy Rządzki kontakt:  profilak@zg.home.pl
Możesz poprosić o zajęcia z: podstaw metody, empatii, o gniewie, o wybaczaniu, o wzbogacaniu związków, o wdzięczności, o wychowaniu, o rozwiązywaniu konfliktów.

 Magdalena Sendor kontakt: magdalena.sendor@ekodzieciak.pl
Możesz poprosić o zajęcia “Pozytywne rodzicielstwo”

Monika Szczepanik  kontakt: monika@swiatzyrafy.pl
Mozesz poprosic o zajecia z: budowanie relacji z dzieckiem/partnerem/uczniem/rodzicem opartej na empatii, radzenia sobie z trudnymi emocjami, budowania przestrzeni (osobistej, rodzinnej, zawodowej) wspierającej potrzeby więcej na: www.swiatzyrafy.pl .