• Warszawska Grupa Empatii – Vega

  Warszawa

  Uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie wprowadzającym do Porozumienia bez Przemocy (NVC) i masz ochotę pogłębić swoją wiedzę i kompetencje?

  Przeczytałeś/przeczytałaś książki o Porozumieniu bez Przemocy i zastanawiasz się, jak ich treść zastosować w życiu codziennym?

  A może tęsknisz za kontaktem z osobami, które mają takie same wartości jak TY i które również pragną szczerych, empatycznych rozmów o ważnych sprawach?

  Zapraszam serdecznie do udziału w powstającej właśnie grupie empatii! Co czwartek będziemy się spotykać po to, by ćwiczyć dawanie empatii innym oraz przyjmowanie empatii w gronie zaufanych osób. Przyjdź i sprawdź, czy to jest coś dla Ciebie!

  Co może Ci dać udział w grupie empatii?
  • Nawiążesz kontakt ze swoimi uczuciami.
  • Otrzymasz empatię i wsparcie w dotarciu do swoich potrzeb.
  • Zostaniesz w pełni wysłuchany/wysłuchana i zobaczony/zobaczona, bez oceniania czy krytykowania.
  • Nawiążesz głęboki, prawdziwy kontakt z innymi osobami.
  • Poćwiczysz uważne, empatyczne słuchanie oraz rozpoznawanie uczuć i potrzeb u innych osób.
  • I wiele, wiele więcej!

  Kiedy:
  22 czerwca 2017 r., 18:00-20:00 (a potem w każdy czwartek)

  Gdzie:
  Vega, al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (sala konferencyjna w korytarzu po prawej stronie)

  Koszt:
  Spotkania są bezpłatne. Prosimy jedynie o dobrowolną składkę na salę.

  Prowadząca:

  Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji, coach. Wspieram w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi i sobą oraz w dbaniu o własne potrzeby dzięki skutecznemu realizowaniu ustalonych celów. Współtworzę firmę Empathic Way, która powstała by dzielić się z innymi wiedzą na temat komunikacji empatycznej poprzez szkolenia i sesje indywidualne.
  Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Jestem też w trakcie studiów podyplomowych Life Coaching Start Up w Collegium Civitas.

  Więcej informacji: www.empathicway.pl, https://www.facebook.com/empathicwaypl/