• Podstawy słuchania z empatią

  Warszawa

  Poznaj podstawy słuchania z empatią, zastosuj je w praktyce i dokonaj zmian w jakości swoich relacji z innymi!

  Czy słyszysz czasem od bliskich Ci osób, że ich nie rozumiesz i nie słuchasz, choć Tobie wydaje się coś innego?

  A może uważasz, że brakuje Ci empatii, bo tak już masz i nic się z tym nie da zrobić?

  Uwaga! Empatii da się nauczyć!

  Zapraszam serdecznie do udziału w szkoleniu, które wyposaży Cię w podstawy słuchania z empatią. Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących!

  Jeśli zupełnie nie znasz Porozumienia bez Przemocy, ale tęsknisz za prawdziwymi, autentycznymi relacjami, lub miałeś/miałaś w ręku książkę o Porozumieniu bez Przemocy, ale nie bardzo wiedziałeś/wiedziałaś, jak zastosować teorię w życiu codziennym, to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Pokażę Ci, jak wielką rolę w codziennym życiu odgrywa umiejętność skupienia się w pełni na drugim człowieku i jak to się robi!

  Co może Ci dać udział w tym kursie?
  – Dowiesz się, jak w pełni wysłuchać bliskie Ci osoby, bez oceniania czy krytykowania.
  – Poćwiczysz uważne, empatyczne słuchanie oraz rozpoznawanie uczuć i potrzeb u innych osób.
  – Nawiążesz kontakt ze swoimi uczuciami i otrzymasz empatię oraz wsparcie w dotarciu do swoich potrzeb.
  – Poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy i empatycznego słuchania.
  – Rozwiniesz umiejętność nawiązywania głębokiego, prawdziwego kontaktu z innymi osobami.

  I wiele, wiele więcej!

  Przyjdź i sprawdź, czy to jest coś dla Ciebie!

  Zakres szkolenia obejmuje m.in.:
  – podstawowe założenia Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication – NVC) dotyczące empatycznego słuchania;
  – przedstawienie, czym jest empatia w duchu NVC;
  – omówienie barier w słuchaniu (tzw. zabójców empatii);
  – zapoznanie z czterema rodzajami reakcji na to, co słyszymy;
  – ćwiczenie różnych sposobów empatycznego słuchania;
  – naukę zgadywania uczuć i potrzeb – ćwiczenia na przykładach z życia.

  Szkolenie będzie prowadzone w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) i jest przeznaczone dla osób, które są początkujące w tym temacie. Praca odbywać się będzie na forum oraz w podgrupach i parach. Podczas prowadzenia warsztatów stosuję głównie metody aktywne, angażujące wszystkich uczestników.

  Kiedy:
  18 listopada 2018, godz. 10:00-16:30 (z przerwą na obiad)

  Gdzie:
  Warszawa (dokładne miejsce szkolenia przesłane zostanie drogą mailową osobom, które się zapiszą)

  Cena:
  Cena promocyjna przy wpłacie do 31 października: 189 zł
  Cena regularna (od 1 listopada): 229 zł

  Uwaga: W ten sam weekend odbędzie się również szkolenie „Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb” (https://www.facebook.com/events/2161643447492168/) – razem stanowią uzupełniające się wprowadzenie do Porozumienia bez Przemocy.

  Jeśli kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w tym szkoleniu, proszę o kontakt, poszukamy rozwiązania.

  Zapisy:
  Zapisz się przez sklep online https://www.empathicway.pl/online/koszyk/?add-to-cart=976 lub zrób przelew na poniższe konto bankowe i prześlij wiadomość na adres kontakt@empathicway.pl bym mogła Ci przesłać pozostałe szczegóły:

  Magdalena Malinowska Empathic Way
  53 1140 2004 0000 3602 4620 7037 (mBank)

  W tytule przelewu proszę wpisać: „Szkolenie 18 listopada” i swoje imię i nazwisko.

  Wpłata jest jednoznaczna z rezerwacją miejsca. Zwrot wpłaty możliwy jest maksymalnie na 7 dni przed szkoleniem, po otrzymaniu przeze mnie wiadomości o rezygnacji.

  UWAGA: Przy zapłacie za szkolenie do 11 listopada, dołączam gratis 6-miesięczny dostęp do platformy z kursem online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą” (http://online.empathicway.pl/cztery-kroki-do-lepszej-relacji-z-innymi-i-soba/) w Pakiecie Podstawowym (o wartości 89 zł), a jeśli zapiszesz się na szkolenie 17 i 18 listopada – w Pakiecie Rozszerzonym (wartość 189 zł).


  Kontakt:
  Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl

  Prowadząca:
  Magdalena Malinowska – trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.

  Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Chcą doświadczać miłości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

  Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

  Założyłam firmę Empathic Way, w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję warsztaty grupowe oraz szkolenia indywidualne, jestem autorką kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą”.

  Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i „przepadłam” na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie „Coaching oparty na potrzebach” prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron i Deborah Bellamy.

  Więcej informacji: www.empathicway.pl,https://www.facebook.com/empathicwaypl/

  kontakt@empathicway.pl

  Co o mnie napisali uczestnicy ostatnich szkoleń, które prowadziłam?

  – „Magda prowadzi zajęcia z pasją i znawstwem tematu NVC. Na warsztacie stosuje różne techniki nauki: karty, praca w grupach, studium swojego przypadku, kalambury. To sprawia, że kurs nie dłuży się i zachęca do pracy. Magda chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Jest miła, empatyczna i zaangażowana, pilnuje czasu i kolejności zajęć. Na warsztatach otrzymałam wiele materiałów wydrukowanych z podpowiedziami i schematami zgłębianego tematu. Warsztat wzbogacił moją wiedzę o NVC i zachęcił mnie do dalszego trenowania technik porozumienia bez przemocy. Dziękuję.” Magda, uczestniczka szkolenia „Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb”

  – „Wzięłam udział w szkoleniu “Wyrażanie swoich uczuć i potrzeb” chcąc polepszyć swoją relację ze sobą, ze swoimi bliskimi i najbliższym otoczeniem. Na szkoleniu poznałam teorię NVC oraz miałam możliwość wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach” Katarzyna Zawodzińska

  – „Rekomenduję to szkolenie nie tylko początkującym w NVC. Warsztatowa forma pozwala się rozwijać i być sprawniejszym w codziennym stosowaniu NVC” Julita

  – „Nauczyłam się nie interpretować, oceniać i radzić, ale wysłuchać w pierwszej kolejności”

  – „Trochę zbyt wcześnie o tym mówić, ale jestem pozytywnie nastawiona do wypróbowywania w praktyce poznanych metod. Są już pierwsze sukcesy”

  – „Pogłębiłam refleksję o mojej postawie, przyjrzałam się aspektom, które mnie niepokoiły. Chętnie wezmę udział w kolejnych spotkaniach.”

  Ogólne