• How We Love - The Neurobiology of Attachment, ONLINE, tłumaczone na polski warsztaty z Sarah Peyton

  online

  Czy kiedykolwiek czułeś/czułaś się oszołomiony partnerami i przyjaciółmi, którzy są dla ciebie pociągający? Czy często kończysz w związkach, które nie są dla ciebie zbyt dobre?

  Przywiązanie to sposób, w jaki nasze mózgi i ciała są przystosowane do rozumienia i przewidywania związków, co w dużej mierze opiera się na naszych doświadczeniach z dzieciństwa, zwłaszcza z pierwszych kilku lat życia.

  Sposób, w jaki na nas reagowano, tworzy w nas sposoby w jakie przewidujemy , że będą przebiegać nasze racje z innymi czy będą dla nas bezpieczne czy będą stanowić zagrożenie?

  Czy spodziewamy się, że inni będą nas widzieć i rozumieć? Czy też przewidujemy, że inni będą się do nas ciepło odnosić, nie znając nas? Czego oczekujemy od relacji, w której zbliżamy się do kogoś innego?

  Zapraszamy Cię na trzy dni pełne nauki, wiedzy opartej na podstawach naukowych, ćwiczeń i inspiracji w tym warsztacie online z Sarah Peyton.
  Podejście oferowane przez Sarah Peyton opiera się na Porozumieniu bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga oraz na naukowych odkryciach takich badaczy jak Daniel J. Siegel, Stephen Porges, Jaak Panksepp, Moshe Szyf, Beatrice Bebe, Mathew Liebermann. Łączy wiedzę z wielu obszarów neuronauki i opiera się na szczególnym rodzaju towarzyszenia i empatycznego dostrojenia w relacji z drugą osobą, a także z samym sobą.

  Warsztaty będą na zoom i będą symultanicznie tłumaczone na polski.

  Więcej informacji i zapisy: https://rebuildingforempathy.com

  Ogólne