• Pogłębione szkolenie NVC w oparciu o kurs online

  Online (ZOOM)

  Zapraszam na czwartą edycję Pogłębionego szkolenia NVC w oparciu o kurs online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”.

  – 10 warsztatów online
  – Dostęp do kursu „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi” na platformie
  – Czwartki, 18:00-20:00
  – Materiał kursu przerabiany wspólnie podczas warsztatów
  – Do 26 września niższa cena!
  – Zapisy: https://www.empathicway.pl/online/produkt/poglebione-szkolenie-nvc-w-oparciu-o-kurs-online/


  Chcesz zająć się wreszcie sobą i swoimi relacjami, a do tej pory odkładałeś/odkładałaś to na dalszy plan?

  Chcesz usprawnić sposób, w jaki komunikujesz się z innymi?

  Masz ochotę dogłębnie poznać Porozumienie bez Przemocy (nie tylko w teorii, ale też w praktyce)?


  Dołącz do tego szkolenia!

  Skierowane jest ono do osób, które preferują uczenie się w grupie – poznawanie teorii bezpośrednio od trenerki (a nie tylko czytając materiały) oraz robienie ćwiczeń podczas warsztatów.

  W dziesięć tygodni poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy (NVC), zastosujesz je w praktyce przy moim wsparciu i dokonasz zmian na lepsze w swoim życiu. Przygotuj się na udział w spotkaniach na żywo oraz pracę własną z kursem (ok. 30-45 minut tygodniowo).


  To szkolenie online zawiera:

  – 10 warsztatów online: dziesięć 2-godzinnych spotkań na platformie ZOOM w czwartki o godzinie 18:00-20:00. Daty: 7.10, 14.10, 21.10, 28.10, 4.11, 11.11, 18.11, 25.11, 9.12 oraz 16.12.2021.

  – Dostęp do kursu online: otrzymasz 6-miesięczny dostęp do kursu online „Cztery kroki do lepszej relacji z innymi”.

  – 15 modułów: kurs online składa się z 15 modułów zawierających dawkę teorii oraz PDFy z ćwiczeniami.

  – Wsparcie w grupie na Facebooku: będziesz mieć możliwość bezpośredniego kontaktu ze mną i innymi uczestnikami w grupie na Facebooku.

  – Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z wyszczególnioną liczbą godzin, w których będziesz uczestniczyć na żywo.


  UWAGA: Ta edycja szkolenia NIE BĘDZIE NAGRYWANA! Aby w pełni skorzystać ze szkolenia, bądź na żywo.


  Podczas warsztatów online:

  – poznasz podstawy teoretyczne Porozumienia bez Przemocy;

  – zrobisz większość ćwiczeń z kursu online wspólnie ze mną i innymi uczestnikami;

  – otrzymasz odpowiedzi na pytania, które mogą Ci się pojawić w trakcie realizacji kursu;

  – zbierzesz praktyczne przykłady zastosowania NVC w życiu codziennym;

  – wymienisz się osiągnięciami i trudnościami oraz doświadczysz wsparcia grupy, jeśli zaczniesz tracić motywację.  Jakich rezultatów możesz oczekiwać?

  – wprowadzisz znaczącą zmianę jakościową do swoich relacji z innymi;

  – poznasz założenia Porozumienia bez Przemocy i zastosowanie czterech kroków komunikacji empatycznej;

  – dowiesz się, jak prawdziwie wysłuchać drugą osobę;

  – będziesz potrafić szczerze wyrażać swoje uczucia i potrzeby oraz w prosty sposób samodzielnie o nie zadbać;

  – będziesz mieć więcej spokoju potrafiąc lepiej zrozumieć siebie i innych;

  – pozbędziesz się potencjalnych barier w komunikacji;

  – poznasz narzędzia przydatne podczas słuchania, wyrażania siebie oraz okazywania empatii sobie, a wypełniając zadania przećwiczysz je w praktyce.


  Czas trwania:

  Całe szkolenie będzie trwało 10 tygodni, w czasie których spotkamy się 10 razy online na platformie ZOOM. Dostęp do kursu online będziesz mieć przez 6 miesięcy od momentu zakupu szkolenia.

  Terminy spotkań online: czwartki (7.10, 14.10, 21.10, 28.10, 4.11, 11.11, 18.11, 25.11, 9.12 oraz 16.12.2021) o godz. 18:00-20:00


  Koszt:

  Cena regularna po 4 października: 899 zł

  Cena promocyjna od 27 września do 3 października: 649 zł

  Cena promocyjna do 26 września: 499 zł


  Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę/organizację, napisz o tym w uwagach do zamówienia i podaj NIP.


  Zapisy:

  Zarezerwuj swoje miejsce tutaj: https://www.empathicway.pl/online/produkt/poglebione-szkolenie-nvc-w-oparciu-o-kurs-online/


  Kontakt:

  Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl  Co mówią uczestnicy o szkoleniach ze mną?

  „To szkolenie NVC jest jednym z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam. Profesjonalizm, ciepło, łagodność osoby prowadzącej, sprawia, że godziny spędzone przed komputerem nie są stracone. Z jakimkolwiek bagażem złości, czy zmęczenia po całym dniu pracy zaczynałam szkolenie, kończyłam zadowolona, wyciszona, lekka i bogatsza o wiedzę, która jest bezcenna w codziennym dialogu z drugim człowiekiem, zaczynając od członków mojej rodziny. Dziękuję!”

  „Dzięki temu szkoleniu zwracam uwagę na swoje potrzeby i uczucia, gdyż dowiedziałam się, że są mega ważne i już doświadczyłam w praktyce, że są ważne i warto o nich mówić drugiej osobie. Słuchanie z empatią – niby znałam, ale po tym kursie na pewno wiem więcej, jestem bogatsza o wiedzę, jak słuchać z empatią. Teraz tylko wdrażać w codzienne życie!”

  „Bardzo ważne były dla mnie zadania praktyczne. To takie laboratorium, które stwarza bezpieczne warunki do prób i błędów”

  „Dzięki temu kursowi w bardzo krótkim czasie wynoszę o wiele lepszą relację z moim synem – mieliśmy trudny okres, a teraz jest o wiele, wiele lepiej z mojej perspektywy i z jego. I mam takie poczucie, że i on lepiej mnie rozumie, i on chyba też, że ja jego lepiej rozumiem, i że rozmawiamy na całkiem innym poziomie niż wcześniej, gdzie było z mojej strony bardzo dużo emocji (przede wszystkim frustracji wynikającej z poczucia odpowiedzialności za tę naszą relację, która zaczynała zmierzać w złym kierunku)”

  „Wychodzę z tego kursu dużo silniejsza i to nie znaczy, że nie popełniam nadal błędów, czy że nie łapię się ciągle na dostrzeganiu tych błędów u innych, ale naprawdę mam więcej energii do tego, żeby to poprawiać na tyle, na ile mam siłę. Mam dużo większą świadomość tego, jak słucham, jak mówię, jak myślę – po prostu ilość refleksji, które miałam podczas wszystkich modułów kursu i podczas wszystkich rozmów z innymi uczestnikami w podgrupach i parach, jest oszałamiająca. Korzystając wcześniej z innych różnych źródeł wiedzy psychologicznej, nigdy nie trafiłam na taki kurs, i jeszcze poprowadzony w taki sposób, że dał mi dużo obserwacji o mnie samej w relacjach z innymi.”

  „To, co biorę z tego kursu, to jasność wyrażania swoich myśli i uczuć, dużo większą umiejętność wyrażania w pełni siebie i szczerości ze sobą…”

  „Dzięki temu, że miałem okazję posłuchać innych osób opowiadających o różnych sytuacjach, mogłem głębiej wniknąć w siebie, bo nieraz te sytuacje mi też się zdarzały – może fakty były inne, ale emocje i potrzeby, które za tym stały, były te same. I o ile do tej pory mój kontakt z NVC był bardziej pod kątem umiejętności komunikacji z innymi, to dzięki temu kursowi po raz pierwszy w tak bardzo świadomy sposób, w dużym stopniu dzięki ćwiczeniom, które Magda przygotowałaś, miałem też okazję bardziej spojrzeć w głąb siebie. Dziękuję Magdo za sposób, w jaki poprowadziłaś to szkolenie – za przestrzeń którą nam dawałaś do tego, żebyśmy mogli swobodnie rozmawiać o rzeczach bardzo osobistych”  Prowadząca:

  Magdalena Malinowska (Certyfikowana Trenerka Porozumienia bez Przemocy)

  Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

  Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

  Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

  On-line