• STUDIUM NVC online – relacji z samym sobą i innymi NVC – konflikt – neurobiologia 2021/2022

  Studium NVC – relacji z samym sobą i innymi
  to 14 dni warsztatowych rozłożonych na 7 miesięcy oraz dodatkowy warsztat na żywo w Warszawie.
  Możesz dołączyć w dowolnym momencie!

  Intensywny cykl tematycznych warsztatów w oparciu o NVC Marshalla B. Rosenberga oraz neuroplastyczność Ricka Hansona, skupiony wokół tematów kluczowych dla jakości naszego życia: poczucie winy, wstyd, złość, przekonania i osądy, konflikty oraz praktyka neuroplastyczności wg Ricka Hansona.

  Studium NVC – relacji z samym sobą i innymi to pierwsze w Polsce studium łączące transformującą moc procesów NVC oraz neurobiologię.
  Przygotowaliśmy osiem dwudniowych warsztatów dedykowanych osobom, którym zależy na rozwoju własnym w nurcie Porozumienia bez Przemocy.

  Studium NVC jest cyklem warsztatów. Możesz odbyć je w całości (co gorąco rekomendujemy) lub sam/sama skomponować swój cykl, zapisując się na te warsztaty, które chcesz.

  Tematy warsztatów są tak dobrane, by znacząco wpłynąć na Twoje relacje. Na łatwość i komfort w codzienności, poczucie sensu i spełnienia.
  Program składa się z kluczowych procesów NVC, dzięki czemu uczestnicy nie tylko poznają dogłębnie podejście, jak również mają możliwość transformacji swoich ograniczających przekonań, osądów na temat siebie i innych, strategii radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami, po to, by budować relację ze sobą i innymi opartą na wzajemnym szacunku, dialogu i szczerości. Po to, by mieć więcej lekkości i radości życia. I też po to, by mieć więcej poczucia sensu.

  Warsztat 1 Akceptacja 23-24 listopada 2021
  Warsztat 2 Złość 7-8 grudnia 2021
  Warsztat 3 Przekonania 11-12 stycznia 2022
  Warsztat 4 Prośby 15-16 lutego 2022
  Warsztat 5 TPN 7-8 marca 2022
  Warsztat 6 Wstyd 5-6 kwietnia 2022
  Warsztat 7 Konflikty 17-18 maja 2022
  Warsztat 8 (Warszawa) 7-8 czerwca 2022

  Zaawansowane