• Wybaczanie i pojednanie – proces NVC – 2 dni

  Warszawa

  Wybaczanie i pojednanie – proces, który stworzył Marshall B. Rosenberg – pomaga nam wybaczyć (oraz także prosić o wybaczenie, przepraszać) i doświadczyć pojednania, z samym sobą i innymi.
  Zapraszamy na 2-dniowy stacjonarny warsztat w Warszawie prowadzony przez dwie certyfikowane trenerki NVC.

  Co to znaczy wybaczyć?
  Wybaczyć to znaczy uwolnić się od oskarżających myśli, obwiniania innych, żalu do kogoś, po to, by zyskać wolność dla siebie w tej relacji. Ma to znaczenie także jeśli nie masz obecnie relacji z tą osobą lub ona nie żyje.
  Jest to proces dla Ciebie, nie potrzebujesz do niego fizycznej obecności tej drugiej osoby i nie jest wymagana rozmowa z tą osobą.
  Wybaczenie prowadzi nas do uzdrowienia ran z tej relacji oraz budzi wdzięczność, czyli do pojednania, ponownie poczucie się całym/całą.
  Pomaga także pożegnać natrętnie wracające zdanie/ czyn/ obraz/ wydarzenie związane z drugą osobą, której chcemy wybaczyć.
  Wybaczyć to nie znaczy wynieść się ponad tą osobę – przeciwnie: szukamy w relacji równości i bliskości.

  O warsztacie
  Dwudniowy warsztat prowadzony przez dwie certyfikowane trenerki NVC ma na celu przybliżenie ćwiczenia oraz przeżycie wybaczenia w warunkach wsparcia.
  Chcemy stworzyć bezpieczną atmosferę pełną łagodności i empatii, w której możesz przeżyć uzdrawiający proces.
  Warsztat odbędzie się stacjonarnie w grupie max 12 osób w Warszawie.

  Zapraszamy osoby, które odbyły min 10 dni warsztatu NVC. Warsztat nie jest terapią. Jeśli masz wątpliwości, czy to odpowiednia formuła dla Ciebie, zadzwoń 609 506 959

  Zapisy przyjmujemy wyłącznie przez stronę: www.strefaporozumienia.pl – formularz: https://forms.gle/mVyw1k69j5Up8txX9

  Zaawansowane