• Empatia pod choinkę – warsztat świąteczny

  Warszawa

  Jakie masz myśli, emocje, marzenia, obrazy związane ze zbliżającymi się Świętami?

  Zapraszamy różne osoby:
  – te, dla których Święta to co do zasady pozytywne i wyczekiwane wydarzenie, jednak obwarowane przekonaniami, że pewne rzeczy zrobić „musisz”, „wypada” itp.
  – te, które o Świętach myślą raczej jako o przykrym lub męczącym obowiązku i nie spodziewają się po nich odpoczynku ani troski o siebie.

  Ten warsztat jest pomyślany jako czas na przygotowanie się z empatią do Świąt. W duchu Porozumienia bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga, czyli z uważnością na potrzeby własne i innych. Niezależnie od tego, czy i jaka jest forma Twojego religijnego zaangażowania.

  W trzech krokach przyjrzymy się naszym przekonaniom i potrzebom. Sprawdzimy, co możemy zrobić, żeby ułatwić sobie przeżycie tegorocznych Świąt w jak największej harmonii z naszymi potrzebami.

  Kiedy – 7.12, godz. 10:00 – 16:00
  Gdzie – Pracownia Osobowości, Pl. Inwalidów 4/6/8 lok.39

  Liczba dostępnych miejsc: maksymalnie 12 osób, minimalnie – 8 osób.

  Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsj8BArcQB5zC8Nhl3klf7SGOCJpJvlxga4LtXg5vXRzM27w/viewform

  Cena za udział jednej osoby: 250 – 300 PLN. Jest to cena specjalna promocyjna mikołajkowa.
  Zależy nam na uwzględnianiu potrzeb i możliwości wszystkich stron i budowaniu relacji w oparciu o zaufanie, dlatego proponujemy skalę opłat. Wybierz na niej kwotę, na którą możesz sobie pozwolić, która uwzględnia czas pracy i koszty organizacji spotkania.

  Potwierdzeniem Twojego udziału jest dokonanie przelewu na konto:
  90 1140 2004 0000 3102 5083 1964 (w tytule Empatia pod choinkę; imię i nazwisko).

  Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsj8BArcQB5zC8Nhl3klf7SGOCJpJvlxga4LtXg5vXRzM27w/viewform

  Warsztat zainicjowały, przygotowały i poprowadzą:

  Magdalena Cieślak – współtwórczyni Pracowni Magdy i Vesny, w ramach którego organizuje i prowadzi warsztaty rozwojowe w duchu NVC i mindfulness.
  Trenerka, konsultantka, facylitatorka. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z grupami. Prowadzi zajęcia z zakresu konstruktywnej i empatycznej komunikacji, zarządzania ludźmi, rozwijania zespołów, zwiększania skuteczności radzenia sobie ze stresem.
  Podejścia do rozwoju, które ceni szczególnie to Porozumienie bez Przemocy i mindfulness. W pierwszej kolejności i najwięcej praktykuje we własnym życiu: na sobie samej i ważnych dla siebie relacjach. Regularnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach NVC u polskich i zagranicznych nauczycieli (m.in studia podyplomowe w Collegium Civitas, intensywny kurs mediacji w Akademii NVC, ostatnio Empatia – serce NVC Shony Cameron i Marty Kułagi, Thriving through conflict Duke’a Duchscherera).

  Iwona Stefańczyk – specjalizuje się we wspieraniu rozwoju kompetencji miękkich, takich jak komunikacja, współpraca oraz inteligencja emocjonalna. Jako coach oraz facylitatorka pomaga rozwijać się menedżerom, pracownikom i zespołom. Jej pasją jest wspieranie dialogu i współpracy, by tworzyć motywujące i efektywne środowisko pracy. Wspiera firmy w doborze najlepszych pracowników (specjalistów i menedżerów wszystkich szczebli), tworzeniu modeli kompetencyjnych oraz systemów motywacyjnych. W swojej pracy szeroko wykorzystuje Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication) Marshalla Rosenberga oraz Kręgi naprawcze (Restorative Circles) Dominika Bartera. Regularnie bierze udział w warsztatach pogłębiających znajomość i praktykę NVC u polskich i zagranicznych nauczycieli.

  Ogólne