• Bliżej siebie, bliżej innych – wprowadzenie do NVC

  Warszawa

  Warsztaty Bliżej siebie i bliżej innych są teoretycznym i praktycznym wprowadzeniem do Porozumienia bez Przemocy zwanego także Językiem serca.

  Porozumienie bez przemocy to opracowany przez M.Rosenberga sposób komunikacji, który pomaga w nawiązaniu głębokiego autentycznego kontaktu z innymi ludźmi poprzez odwoływanie się do potrzeb, uczuć, co sprzyja usłyszeniu innych i byciu usłyszanym.
  Porozumienie bez Przemocy pomaga też w lepszym rozumieniu siebie, tego co dla nas ważne i pokazuje jak prosić o to czego pragniemy.

  Jeśli chcesz nauczyć się jak nawiązać bliskie i głębokie relacje z innymi ludźmi, chcesz lepiej poznać siebie zapraszam Cię na ten warsztat.

  PODCZAS WARSZTATÓW:
  – Poznasz podstawy Porozumienia bez Przemocy – nauczysz się odróżniać obserwację od ocen i interpretacji, nazywać uczucia, poznasz potrzeby, które są podstawą tej metody i będziesz ćwiczyć formułowanie działających próśb.
  – Poznasz cztery sposoby reagowania na wszystko co do nas przychodzi.
  – Doświadczysz empatii.
  – Zobaczysz jak nieznacznie zmieniając swój sposób komunikacji możesz wpływać na poprawę kontaktów z innymi ludźmi.

  METODY PRACY:
  Pracować będziemy metodą warsztatową, stosując ćwiczenia w parach, trójkach, odgrywanie ról, moderowane dyskusje. Warsztat będzie zawierał też krótkie elementy wykładu teoretycznego.

  PROWADZĄCA ZAJĘCIA:
  Magdalena Wegner -certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, socjoterapeutka, Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia, pracuje z nauczycielami i uczniami wspierając wprowadzanie NVC do szkół i przedszkoli. Fanka edukacji wolnościowej. Mama dwójki dorosłych dzieci.

  MIEJSCE:
  Wyspa Zmian, Warszawa, Berezyńska 12

  KOSZT:
  Między 139 a 299 zł w zależności od Twoich możliwości finansowych.
  Sam/a decydujesz ile chcesz/możesz zapłacić za ten warsztat.
  Cena ustalona jest w ten sposób aby z jednej strony uwzględnić różne możliwości uczestników, a z drugiej zaś uwzględnić potrzeby prowadzącej zajęcia.


  INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
  Magdalena Wegner: magda@wyspa-zmian.pl , tel. 501 069 114

  Ogólne