• Warsztaty \"The No-Fault Zone\" z Surą Hart

  Warszawa

  Fundacja MindfulNVC zaprasza na 2-dniowy warsztat z Surą Hart (USA), certyfikowaną trenerką Nonviolent Communication, która od 30 lat działa na rzecz empatycznej relacji w szkołach i zespołach.
  Jej autorskie warsztaty pt. “Compassionate Classroom” (Empatyczna klasa) oraz „No-Fault Zone” (pol.Strefa Porozumienia) cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Sura Hart jest m.in. wspóautorką znanej na polskim rynku książki “Szanujący rodzice, szanujące dzieci”. Razem z Victorią Kindle Hodson w 2008 roku stworzyła grę \"The No-Fault Zone\", która została wydana w wielu krajach na świecie m.in w Chinach, Danii, Francji, Hiszpanii.
  Warsztat współprowadzi Anniken Poulsson Beer, certyfikowana trenerka Nonviolent Communication, wieloletnia nauczycielka i pedagog. Anniken prowadzi warsztaty dla biznesu i administracji państwowej oraz w szkołach – dla dzieci, nauczycieli i rodziców.

  ➡️Przyjazd Sury i Anniken jest związany z wprowadzeniem na polski rynek gry „No-Fault Zone”(pol. Strefa Porozumienia). Gra została opracowana by wspierać naukę kultury dialogu oraz pokojowego rozwiązywania konfliktów w zróżnicowanych środowiskach.

  ➡️ Warsztat w Warszawie będzie okazją do poznania cenionej na całym świecie metody komunikacji Nonviolent Communication, która sprzyja wzajemnemu zrozumieniu i akceptacji. Aktywna praca z grą „No-Fault Zone” to nauka konkretnych umiejętności w zakresie rozwiązywania sytuacji konfliktowych wśród członków zespołu: współpracowników, uczniów, członków innych społeczności.
  Więcej o grze znajdziesz tutaj: http://thenofaultzone.com/

  ➡️Podczas dwóch dni warsztatu nauczysz się jak w prosty sposób, przy pomocy gry „ No-Fault Zone” wprowadzać krok po kroku zasady konstruktywnej komunikacji.
  Będzie to także okazja aby wzmocnić:
  – uważność i empatyczny kontakt ze sobą
  – empatyczne słuchanie i umiejętność szczerego wyrażania tego co ważne
  – proces rozwiązywania konfliktów, krok po kroku, z uwzględnieniem każdej ze stron konfliktu.

  ➡️Dla kogo jest ten warsztat?

  ????dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji zarówno w miejscu pracy jak i w życiu osobistym
  ????dla osób szukających łatwego i przystępnego sposobu na wdrażanie Nonviolent Communication do codzienności zarówno w pracy jak i w kontaktach z innymi ludźmi
  ????dla profesjonalistów (coachów, trenerów, liderów, nauczycieli) poszukujących narzędzi do wspierania klientów/ uczniów w procesie budowania relacji i rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

  ➡️Warsztat prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

  ➡️Każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów i egzemplarz gry “The No-Fault Zone” pol. “Strefa Porozumienia”.
  ————————————————
  ➡️Logistyka
  Data: 28-29.09.2019
  Godziny pracy: 9.00-17.00 z przerwą na lunch (we własnym zakresie)
  Miejsce: Warszawa, ul. Freta 20/24a (Fundacja Sto Pociech)


  ➡️Zapisy przez formularz: https://forms.gle/aowqfviDLZxCKpi79

  ????Koszty uczestnictwa:

  ➡️1.400,00 zł —> dla organizacji, która finansuje udział w szkoleniu dla swojego pracownika. Istnieje możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu, dofinansowania warsztatu z Bazy Usług Rozwojowych : https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id…
  W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt.

  ➡️1.100, 00 zł —> dla uczestników indywidualnych


  ***Jeśli cena jest dla Ciebie jedyną przeszkodą, by wziąć udział w tym wydarzeniu, skontaktuj się z nami by wspólnie poszukać najlepszego rozwiązania- mindfulnvc@gmail.com

  Ogólne