• ,,Komunikacja, która buduje bliskość\"

  Brok n/Bugiem (90 km od Warszawy)

  To wakacje połączone z warsztatami o tym, jak rozmawiać, by tworzyć więcej bliskości i zrozumienia w relacjach z bliskimi, w miejsce nieporozumień. Warsztaty prowadzone będą w oparciu o Porozumienie bez Przemocy.

  Zapraszamy na nie w dniach 7-12 lipca 2019 r. do Broku n/ Bugiem.

  Zapraszamy wszystkich, którzy pragną m.in.:
  poprawić jakość relacji z bliskimi;
  wyrażać siebie i swoją reakcję tak, by inni byli w w stanie cię usłyszeć;
  słuchać innych ze zrozumieniem;
  przestać bać się odrzucenia i odmowy;
  uczyć się umiejętnie prosić innych o pomoc.

  Na warsztatach:
  poznasz zasady komunikacji opartej na szacunku i zrozumieniu;
  dowiesz się, jakie są największe blokady w porozumiewaniu się;
  przekonasz się, że nawet w sytuacjach konfliktowych możesz zachować życzliwość;
  odpowiesz sobie na być może nurtujące cię pytania: „Co autor miał na myśli” czyli, o co może chodzić drugiej osobie w różnych sytuacjach?
  doświadczysz jasności i ulgi oraz zupełnie inaczej spojrzysz na swoje relacje i wiele innych.

  Prowadzenie: Anna Makarska
  Na szkoleniach przekazuje wiedzę, która zmienia relacje z bliskimi na takie, z których jesteśmy bardziej zadowoleni. Od wielu lat zafascynowana metodologią Porozumienia bez Przemocy. Odbyła wiele szkoleń z międzynarodowymi trenerami, w tym z twórcą metody, dr Marshallem Rosenbergiem (USA). Jest w procesie uzyskiwania certyfikacji przy Centrum Porozumienia bez Przemocy w Albuquerque, USA. Od kilku lat regularnie prowadzi warsztaty w Centrum Pomocy Psychologicznej ,,Integra” Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie oraz w Ośrodku Jezuickim w Suchej na Pomorzu. Pracuje również indywidualnie z klientami. Posiada wykształcenie w coachingu koaktywnym i w pracy z liderami. Jest absolwentką UW.

  Informacje praktyczne:

  Warsztaty odbędą się w Broku, malowniczo położonej na prawej skarpie Bugu miejscowości, w otoczeniu sosnowych lasów Puszczy Białej. Bug z rozległą plażą, dobre drogi dojazdowe, oddalony 90 km od Warszawy czyni ten zakątek atrakcyjnym miejscem do wypoczynku. W pobliżu znajdują się ciekawe zabytki, jak również trasy rowerowe biegnące wśród łąk i lasów.

  Koszt całkowity: za warsztaty, zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki) dla osoby dorosłej w pokoju 2- lub 3-osobowym z łazienką: 1050 zł, jeśli zapiszesz się do 7 maja.

  Po 7 maja cena 1200 zł od osoby.

  Dzieci do 3-go roku – bezpłatnie, powyżej 3-go roku życia – 350 zł. Dzieciom zapewniamy opiekę przedszkolanki w godzinach trwania warsztatów.

  Zapisy: mailem na: anna.makarska@gmail.com lub przez telefon: 503 476 647. Przy zapisywaniu się prosimy o adres mailowy oraz numer telefonu do kontaktu.

  Następnie, aby potwierdzić miejsce na warsztatach, należy wnieść przedpłatę w kwocie 400 zł od osoby dorosłej, przelewem, na konto: Anna Makarska nr: 28 1870 1045 2078 1000 6694 0001, tytułem: „Brok” oraz imię i nazwisko uczestnika.

  W przypadku zmiany decyzji, istnieje możliwość zwrotu przedpłaty pomniejszonej o 150 zł kosztów administracyjnych, do 3 tygodni przed rozpoczęciem warsztatów.

  Adres:

  Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ”Rzemieślnik” w Broku nad Bugiem. ul. Brzostowa 28, 07-306 Brok
  Więcej informacji i zdjęć na:
  https://warsztatywbroku.wordpress.com/2019/04/09/16/

  Ogólne